text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Saklıköy Yulaflı Bisküvi 91Gr

SAKLIKÖY
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
1,00 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

SAKLIKÖY YULAFLI BİSKÜVİ 91GR

Bisküviler, kurabiyeler hayatta atıştırmalık olarak en çok tercih ettiğimiz yiyeceklerdir. Gerek ev yapımı gerekse hazır alımlarda atıştırmalık olarak tercih ettiğimiz bu yiyeceklerin taze olmasını ve tatlarının yerinde olmasını tercih ederiz. Özellikle farklı tatlar veren ve yediğimiz zaman bizi mutlu hissettiren yiyecekleri daha çok tercih ederiz. Bunun yanında sağlıklı olması ve bol kalori içermemesi de dikkate aldığımız hususlar arasındadır. Saklı köy Yulaflı Bisküvi 91gr Ülker’in en çok ürettiği ve tüketiciler tarafından da oldukça tercih edilen bisküvi türleri arasındadır. Carrefour reyonlarında da bolca karşılaşacağınız olan Saklı köy Yulaflı Bisküvi 91gr ağızda hoş tatlar bırakırken sağlıklı olduğu için de gönül rahatlığıyla tüketilebilir.

Saklı köy Yulaflı Bisküvi 91gr yulaflı içeriği sayesinde kolay hazmedilebilen ve sindirilebilen bir ürün olup hiçbir şekilde kilo yapmaz. Bunun yanında Ülker markasının her zaman sıklıkla tariflerini güncellediği Saklıköy Yulaflı Bisküvi 91gr tüketiciler tarafından da atıştırmalık olarak oldukça tercih edilmektedir. Çerez, çikolata ve Bisküviler alanında kekler ve bisküviler bölümünde yer alan ve tatlı bisküvi kategorisine sahip olan bu ürünün kodu 30066789’dur.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler