text.skipToContent text.skipToNavigation

Heinz Acı Ketçap 460 G

HEINZ
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
9,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Atıştırmalık lezzetlere yeni bir tat katacak Heinz Acı Ketçap 460 G, CarrefourSA ketçap, mayonez ve soslar bölümünün ketçap reyonunda yer alıyor. İçeriğinde yer alan mevsiminde seçilmiş birinci sınıf domates, şeker, baharat ve acı biber ile oluşturulan bu sosun içerisindeki acı biber fazlasıyla acı severler için sunuluyor. Tamamen katkısız ve doğal yöntemler ile hijyenik ortamlarda üretiliyor.
Makarna, köfte, patates kızartması gibi yemeklerin vazgeçilmezi, mayonezin ayrılmaz eşi ketçap, etkili acısı ile bildiğiniz acıları sizlere unutturuyor. Yüzde 100 doğal olan domateslerden üretilen ketçap el değmeden üretilerek sofralarınıza ulaşıyor. Domatesin içeriğinde yer alan Likopen, antioksidan özelliğine sahip olduğu için kanserin oluşmasını önlüyor. Kolesterol oranının düşük olması ile birlikte potasyum, A ve C vitaminleri ile zengin olması da sağlığınız için olumlu katkı yapıyor.
460 gramlık büyük ambalajı ile sunulan Heinz Ketçap kullanımında büyük kolaylık sağlıyor. Kapak yapısı sıkmayı kolaylaştırdığı gibi uzun süre bensin değerinin kaybolmadan muhafaza edilmesine de imkan veriyor. Mucizevi formülü ve çılgın acısı ile bu lezzeti denemek isterseniz sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler