text.skipToContent text.skipToNavigation

Lipton Dökme Çay Extra Dem 900 Gr

LIPTON
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
29,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Lipton Dökme Çay Extra Dem 900 Gr

Ateş kırmızısı demiyle Lipton Siyah İnci 1 kg’a Diğer Klasik Çaylar reyonunda sunuluyor. Siyah inci, tarlalardan özenle toplanan ve kendine mahsus lezzeti için, iri yapraklar halinde kurutulan bir üründür. Ürün, kor kırmızı dem renginin sağlanması için çay taneleriyle de harmanlanıyor. Özel rengi ve lezzetiyle tiryakiler için farklı bir mana ifade ediyor.

Ürün ülkemizde geleneksel bir yere sahip olmasının yanı sıra, sunduğu lezzetle damaklarda alışkanlık da yapıyor. Akdeniz ülkelerinde yaygın olan soğuk çay da, yaz aylarında güzel bir alternatif teşkil ediyor. Soğuk çay; sıcak ürünün soğumasıyla elde edilebildiği gibi, soğuk suda demleme ile de elde edilebiliyor, en az 12 saat buzdolabından beklettikten sonra, buzla birlikte ikram edebilirsiniz.

Başlı başına bir sanat kabul edilen demleme işlemi hakkında verilen birçok ipucu, hayatınızı kolaylaştırıyor. Ürünü demlerken suyun iyi kaynadığından emin olmanız önem taşıyor. Semaverde ya da mangal üzerinde çay içme imkanı, içenleri bambaşka lezzetlere yolculuk yaptırıyor. Ürünü nem, ışık, koku almayan yerlerde muhafaza etmelisiniz. Dökme çay kullanırken değişiklik seviyorsanız, ürünü hemen kolayca satın alabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler