text.skipToContent text.skipToNavigation

Lipton Earl Grey 100 g Kutu

LIPTON
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
5,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

"Lipton Earl Grey 100 g Kutu

Mis gibi kokusu ve berrak görünümüyle çay keyfini ikiye katlayan tomurcuk ile kahvaltılar ve davetler ayrı bir güzellik kazanıyor.

CarrefourSA reyonlarında Diğer Klasik Çaylar bölümünde yer alan Lipton Earl Grey 100 g Kutu, özel bir tadı mutfağınıza taşıyor. Dökme veya demlik poşet ürünleri kullanırken demliğe ekleyeceğiniz bir tutamıyla bile benzersiz bir lezzet yakalayabilirsiniz. Tomurcuk olduğu için sek olarak demlemek, bazı tüketiciler için aroma açısından ağır gelebilir. Demlenirken içeceğe mükemmel bir koku ve tat veren ürünü, dostlarınıza, misafirlerinize güvenle ikram edebilirsiniz.

Ürünü kullanarak hazırladığınız içeceklerin içimi daha lezzetli, parlaklığı ve rengi çok daha canlı olur. Bergamot aromalı olarak çay tutkunlarına sunulan ürün ile mutfağınızda evin kalanına burcu burcu yayılan mis gibi bergamot aroması da sizin ve sevdiklerinizin içini açan vazgeçilmez bir alışkanlık haline gelir. Hava almasını ve nemlenmesini engellemek için hazırlanan teneke kutu ambalajında aroma verici özelliği ve ilk günkü tazeliği bozulmadan muhafaza edilebilir.

Kokusuyla fark yaratan lezzeti denemek sevdiklerinizle yapacağınız en keyifli sohbetlerin demini artırmak için ürünü hemen sepetinize ekleyebilir; kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün Kodu: 31765

"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.