text.skipToContent text.skipToNavigation

Peynirli Poğaça 4 Adet

MARKASIZ
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
5,25 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Peynirli Poğaçax4

Süt ve kahvaltılık bölümünde kahvaltılarınızın vazgeçilmezi olacak bir poğaça seçeneği sizleri bekliyor. Peynirli poğaça x4 ile kahvaltılarınızı daha da kolaylaştırabilirsiniz. Özellikle çalışan bireylerin tercihi olan poğaçalar için çok da uzağa gitmenize gerek kalmadı. Bir seferde 4 adet poğaça satın alarak hem kendi kahvaltınızı hem de sevdiklerinizin kahvaltılarını tatlandırabilirsiniz. Zahmetsizce yapabileceğiniz öğünler için ambalajlı poğaçalar CarrefourSA reyonlarında sizleri bekliyor.

Peynirli poğaça x4 satın almak için ziyaret etmeniz gereken reyon simit, poğaça ve tatlı çörekler reyonudur. Buradan ihtiyacınız olan poğaçaları temin edebilirsiniz. İş hayatında her gün kahvaltı hazırlamakta zorlanabilirsiniz. Ya da aileler için çocukların günlük isteklerine yetişmek zor olabilir. Hazır ve ambalajlı hamur işi ürünlerimiz tam da bu noktada ailelerin ve çalışanların yardımına koşuyor. Paket içinde ve korunaklı olması nedeniyle belli bir süre saklayabilirsiniz. Dolabınıza attığınızda dilediğiniz zaman çıkarıp servise hazır duruma getirebilirsiniz. Üstelik tek seferde 4 adet ürün satın alarak saklama koşulları nedeniyle bu ürünü birkaç gün kullanma şansına sahip olacaksınız. Sizler de kahvaltı telaşından kurtulmak ya da işe gidermek yanınıza ilave gıda almak istiyorsanız tek yapmanız gereken ilgili reyonlardan ürünümüze ulaşmak olacaktır.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler