text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Metro Kaplamalı Bar 5'Li

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
4,40 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

"Ülker Metro 5'li 200 g


Atıştırmalık olarak değerlendirilebilen çikolata kaplamalı barlar, lezzetli olmaları ve tüketildikten sonra vücuda yüksek miktarda enerji vermeleriyle ön plana çıkıyor. CarrefourSA tarafından Çikolatalı Barlar reyonunda sizlere sunulan Ülker Metro 5'li 200 g, karamel dolgusuyla damaklarda ayrı bir tat bırakıyor. Evde, iş yerinde ya da seyahatlerinizde rahatlıkla tüketebileceğiniz ürün, küçük büyük herkes tarafından oldukça beğeniliyor.
Gün içinde yüksek enerji gereksinimi olanların ya da ağır işlerde çalışarak yorulan kişilerin rahatlıkla tüketebileceği ürün, yüksek miktarda şeker içerdiği için tüketildiği miktara bağlı olarak günlük enerji gereksiniminizin bir kısmını karşılayabilir. Ailenize ve sevdiklerinize ikram edebileceğiniz ürünü, konuklarınıza da servis edebilir, onları da bu harikulade lezzete ortak edebilirsiniz.
Yemeklerden sonra ya da öğle aralarında atıştırmalık olarak değerlendirebileceğiniz ürünü, çocuklarınızın beslenme çantalarına da yerleştirebilir, onların hareketli yaşantılarına ürünün sunduğu enerjiyle destek olabilirsiniz. Sıcak ya da soğuk içeceklerle birlikte keyifle tüketebileceğiniz ürünü, günün her saatinde yiyebilirsiniz. Açlığınızı bir süreliğine yatıştıracak olan çikolata kaplamalı barı, çantanızda da rahatlıkla taşıyabilirsiniz.
200 gramlık 5’li ambalajlar halinde sunulan lezzetli ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Ürün Kodu: 24032
"

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler