text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Uzun Baton Çikolata Antep Fıstıklı 32G

ÜLKER
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
2,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

ÜLKER UZUN BATON A.FISTIKLI 32grx16x6

Ülker Uzun Baton A.Fıstıklı 32grx16x6, ağzınızı tatlandıracak Antep fıstıklı ve sütlü çikolatadır. Antep fıstığının çıtır çıtır lezzeti ile sütlü çikolatanın mükemmel uyumu şeklinde üretilmiştir. Uzun bir şekle sahip olan çikolata taşıma kolaylığı sunar. Sütlü çikolatadan oluşan kaplaması ile yumuşak ancak lezzetli bir tat sunulmaktadır. CarrefourSA çerez, çikolata ve bisküvi reyonlarında bulabileceğiniz ürünler ile lezzeti yaşayabilirsiniz.

Ülker Uzun Baton A.Fıstıklı 32grx16x6, özel paketi ile sunulur. Dilediğiniz kadar satın alarak çocuklara ve sevdiklerinize ikram edebilirsiniz. Ülker kalitesi ile üretilmiş olan sütlü çikolata lezzetine doyamayacaksınız. Hafif bir lezzet olarak kahvelerinizin yanında yiyebilirsiniz. Süt lezzeti ile bir arada tam uyum sağlayan çikolata siz mutlu edecektir. İçerisinde bulunan Antep fıstıkları ile de lezzet katlanmaktadır. Çıtır çıtır ve lezzetli fıstıklar çikolata içerisinde kat kat lezzet sunmaktadır. Farklı tasarıma sahip paketi ile dikkat çeken çikolata lezzeti ile de sizlere doyulmaz anlar yaşatacaktır. Evinizde, iş yerinizde ya da yolda rahatlıkla yiyebileceğiniz lezzetli bir atıştırmalık olarak yanınızdan ayırmayacağınız bir lezzet olacaktır. Özellikle çocuklarınız farklı yapısına bayılacaktır.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler