text.skipToContent text.skipToNavigation

Zeytinli Açma 4'lü

MARKASIZ
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
6,99 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Zeytinli Açma 4'lü

Süt ve kahvaltılık ürünlerinin arasında sabahları vazgeçilmez gıdalardan biri olan açmalar yer alıyor. Zeytinli açma x4 kahvaltı hazırlığında zorluk çekenler için düşünülmüş alternatif bir üründür. İş hayatında yoğun çalışanların her gün kahvaltısını düzenli olarak yapması zorlaşabilir. Yoğun iş temposunda kahvaltıya ayrılan süreyi azaltan gıda seçeneklerine açmalar örnek gösterilebilir. Simit benzeri bir görünüme sahip olan açmalar simitlerle aynı yerde bulunur. Daha yumuşak bir yapıya sahiptir. Hamuru hazırlanırken sütten ve az miktarda şekerden yararlanılmıştır. Fırına atılırken zeytin ilavesi yapılmıştır. Bu özellikleri sayesinde kişiye enerji verir ve tokluk hissini uzun tutar. Açmaları sabah evinizde tüketebileceğiniz gibi iş yerinize de taşıyabilirsiniz. Özel dörtlü açma ambalajını arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Uzun süren çalışmalarda öğün aralarında tüketerek enerji depolayabilirsiniz. CarrefourSA reyonlarında satışa sunulan açmaları reyonlarımızdan temin edebilirsiniz.

Simit, poğaça ve tatlı çörekler reyonuna gelerek buradan Zeytinli açma x4 paketlerinden satın alabilirsiniz. Zeytinli açmalar size harika bir kahvaltı seçeneği sunacaktır. Kahvaltı hazırlama derdinden kurtaran bu gıdaları pratik olarak sitemizden temin edebilirsiniz. Ürünü sepetinize ekledikten sonra tüm sepettekiler için satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler