text.skipToContent text.skipToNavigation

Bizim Paket Margarin 250 g

BIZIM
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
2,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Bizim Paket Margarin 250 g

 

Bizim Margarin Paket 250 Gr yemeklerinizde ve hamur işlerinizde kullanabileceğiniz lezzetli bir margarindir. Ülker kalitesi ile üretilen özel paketi ile sunulan margarin günün her anında tüketilebilecek yiyeceklerden bir tanesidir. Yemeklerinizde, hamur işlerinizde ve tatlılarınızda kullanarak çok daha tatlı ve lezzetli sonuçlar alabilirsiniz. CarrefourSA süt ve kahvaltılık reyonlarından satın alabileceğiniz ürünler sayesinde yemekleriniz herkes tarafından beğenilecektir.

Bizim Margarin Paket 250 Gr içerik bakımından sağlıklı ürünler arasında yer alır. Trans yağ içermeyen özel içeriği ile rahat şekilde kullanabilirsiniz. Ailenizin, sevdiklerinizin ve misafirlerinizin damak zevki için özel olarak üretilen margarin sayesinde hem sağlıklı hem de lezzetli yiyecekler pişirebilirsiniz. 250 gramlık paketi ile kullanım rahatlığı sunar. Paketi açarak istediğiniz kadar kısmını kullanarak tekrar kapatabilirsiniz. Bu şekilde kurumadan uzun süre kalabilir. İsterseniz de üzerinde yer alan ölçülere göre keserek ihtiyacınız kadarını kullanabilirsiniz. Bu ölçü cetveli sayesinde başka tartı ve benzeri ölçüye ihtiyacınız olmayacaktır. Özellikle hamur işlerinizde ve pilavlarınızda kullanarak lezzetli sonuçlar alabilirsiniz. Ülker kalitesi ile sizler için üretilmiş sağlıklı margarin ürünleri arasında yer alır.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler