text.skipToContent text.skipToNavigation

Erpiliç Derili But Pirzola Tabak

ERPILIÇ
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
14,99 TL
12,25 TL
kg
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Erpiliç Derili But Pirzola Tabak

 

Ana yemeklerinizde tavuk tercih ediyorsanız lezzetli bir alternatif olarak şarküteri ve balık reyonlarından Erpiliç Derili But Pirzola Tabak satın alabilirsiniz. CarrefourSA reyonlarında kümes hayvanları bölümünde yer alan bu ürün tabak içerisinde satışa sunuluyor.

Erpiliç Derili But Pirzola Tabak üretimi için sarma et kemikten ayrılıyor ve derisi üzerinde bırakılarak kemiği koparılmadan tüketime sunuluyor. Tabak içinde satışa sunulan bu ürün taze ve dondurulmuş ürünler arasında yer alıyor. Canlı piliç kabulünden kesim ve tüy yolma işlemlerine kadar her aşamada helal kesim kurallarına uygun şekilde hazırlanan bu ürün, aynı zamanda yasal düzenlemelerin gerektirdiği şartlarda üretilerek satışa sunuluyor. Kuru yolum tekniğinin kullanıldığı kesim işlemlerinde daha hijyenik şartlarda tavuk kesimi gerçekleştirilebiliyor. Tüy yolma ve kesim işlemlerinde teknolojik olanaklardan yararlanıldığından daha modern şartlarda ve temiz bir kesim gerçekleştirmek mümkün oluyor. Kesim sonrası mikrobiyolojik kriterleri sağlamak adına piliçlerin soğutulması için yalnızca hava kullanılıyor. Kısa sürede tüketilecek olması durumunda buzdolabında saklanabilen bu ürün uzun süre kullanılmayacaksa derin dondurucuda tazelik ve lezzetini kaybetmeyecek şekilde muhafaza edilebiliyor.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler