text.skipToContent text.skipToNavigation

Fisher Price Sevimli Canavarlar Kamyonu

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
59,99 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Fisher Price Sevimli Canavarlar Kamyonu

Fisher Price tarafından 9 ay ve üzeri yaş grubunda bulunan bebekler için tasarlanan canavar kamyonlar, bebeklere emekleme dönemlerinde katkıda bulunmaktadır. Birbirinden canlı renklere sahip olan ürün, bebeklerin ilgisini çekerek basit motor becerilerini harekete geçirir. Bebekler için zararlı hiçbir maddeyi içermeyen ve yumuşak malzemeden üretilen canavar kamyon, bebeklerin vazgeçilmez oyuncağı haline gelecek.

Oyun ve Gelişim Bir arada

Tek tuşa basarak hareket ettirilen canavar oyuncak, hareketli yapısıyla bebeklerin görme, dokunma duyularına hitap eder. Sevimli ve renkli tasarımı bebeklerin sahip olma içgüdülerini yönlendirerek farklı hareket kabiliyetlerinin kazanılmasına yardımcı olur. Canavar kamyonu etrafta gezinerek bebeklerin kaba motor becerilerini gerçekleştirmesine destek olur. Kamyonun eğlenceli yapısı, tekrarlayan hareketleri sayesinden bebeklerin becerilerini geliştirirken çevrelerini keşfetmesini sağlar.

Eğlenerek Öğrenme

Tek tuşla hareket ettirilecek şekilde tasarlanan Fisher Price Sevimli Canavarlar Kamyonu, bebeklerin zihinsel ve duygusal gelişimlerine katkı sağlıyor. Ürün, hitap ettiği yaş grubu düşünülerek yuvarlak hatlara sahip olacak şekilde üretiliyor. 12,5 x 20,5 x 20,5 cm ebatlarında olan ürün, tüm bebeklerin kolaylıkla kontrol edeceği ağırlık ve ölçülerde hazırlanmaktadır. Eğitici oyunlar kategorisinde sunulan ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler