text.skipToContent text.skipToNavigation

Barbie Aksesuarlı Chelsea Bebekler

BARBIE
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
27,99 TL
19,59 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Barbie Aksesuarlı Chelsea Bebekler

Kız oyuncakları reyonunda bulabileceğiniz Barbie Aksesuarlı Chelsea Bebekler ürünü ile çocuğunuzun oyun dünyasına katkıda bulunabilirsiniz.

Chelsea Bebek Ne İşe Yarar?

3 yaş ve üzeri çocuklara hitap eden Chelsea bebek, çocuklarınızın yaratıcılığını kullanmalarına yardımcı olur. Hayal güçlerinin yanı sıra fiziksel ve motor becerilerini de kullanmaya teşvik eder. Çocuklar, Barbie aksesuarlı bebeği gözlemler ve talimatlar verir. Böylece eğlenceli bir şekilde duygu ifade etme ya da sorunları çözme becerisi sunar. Chelsea bebek, çocukların diğer oyuncakları içine dahil olarak mükemmel bir oyun dünyasının kapılarını aralar.

Daha Fazla Hayal Gücü

Chelsea oyuncak bebek, çocukları oyun oynamaya, diyalog kurmaya ve öğrenmeye hazırlar. Ayrıca çocuğunuzun oyun yoluyla çocukluk gelişim evrelerini destekler. Çocuğunuz, kollarını ve bacaklarını hareket ettirerek oyuncak bebek ile iletişime geçebilir. Çocuğunuz Barbie'nin sevimli küçük kardeşi Chelsea ile eğlenceli vakitler geçirir. Onları canlandırarak hayal gücünün sınırlarını zorlar.

Benzersiz Oyun Deneyimi

Ürün, çocuğunuzun sosyal gelişimine yardımcı olur. Son derece portatif tasarıma sahip olan Chelsea bebek ile çocuğunuz eğlencesine dilediği yerde devam edebilir. Ayrıca bebeğin uzun saçlarını tarayarak el becerilerini kullanabilir. Eğer çocuğunuza harika bir oyun deneyimi yaşatmak isterseniz CarrefourSA’da bulabileceğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler