text.skipToContent text.skipToNavigation

Jacobs Monarch Milicano Eko Paket 70 g

JACOBS
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
14,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

 

Jacobs Monarch Milicano Eko Paket 70 g

Güne sıcak bir kahveyle başlarken ya da sevdiklerinizle sohbet ederken bir fincan kahve içmenin enfes tadını artık Millicano’nun doygun lezzeti ve kendine has aroması ile yaşayacaksınız. Dünyanın en iyi kahve markası seçilen Jacobs’tan içimi kolay ve kahve hazzını sonuna kadar yaşatacak Millicano şimdi CarrefourSA reyonların ve internet mağazasında. %85 çözünebilir kahve ve %15 kavrulmuş ve öğütülmüş kahve içeren mükemmel karışımıyla içinizi ısıtacak.

 

Ekonomik paketi hem avantajlı hem de kolayca taşınabilir. Kolay açılıp kapanabilen pratik ambalajı sayesinde kahveniz çok daha uzun süre taze kalır. Özel hava geçirmez kapağı ile ilk günkü kokusunu ve tadını kaybetmeden kullanabilirsiniz.

 

Hazırlanışı: Bir tatlı kaşığı Jacobs Monarch Millicano kahvesini fincana koyunuz ve üzerine sıcak su ilave edip karıştırınız. İsteğe göre şeker veya taze süt ilave ederek daha yumuşak bir içim elde edebilirsiniz.

 

Yeni nesil kahve üretim teknolojisi ile en lezzetli, en taze kahve çekirdeklerini bir araya getirilerek üretilir. 70gr hava kilitli kapağa sahip gıdaya uygun plastik ambalajında gelir.Türk Gıda Kodeksi Kahve ve Kahve Ekstraktları Tebliği’ne uygundur.

 

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler