text.skipToContent text.skipToNavigation

Komili Konfor Parfümlü Tuvalet Kağıdı 32'li

KOMILI
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
63,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Komili Konfor Parfümlü Tuvalet Kağıdı 32'li

 

Kişisel bakım reyonunun en çok aranan ürünlerinden biri olan Komili konfor 32’li parfümlü tuvalet kâğıdı kaliteli ve ekonomik bir ürün seçeneğidir. Yoğun katlı yapısı ve suya dayanıklılık özelliği ile en çok tercih edilen markanın en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. Biliyoruz ki tuvalet kâğıtları evlerin en doğal ihtiyaçları arasında yer alır. Bu ürünle kişinin mikroplarla teması önlenir ve hastalık yapıcı bakterilerden de uzak durulur. Dolayısıyla kaliteli ve suya dayanıklı bir ürün seçilmesi gerekir.

Bu ürüne ulaşmak için kâğıt ürünleri ve pamuk reyonunu ziyaret edebilirsiniz. Böylece komili konfor 32’li parfümlü tuvalet kâğıdı arayışınız kolayca son bulacak. Ürünün en önemli özelliği mikro emici hücrelerinin varlığıdır. Bu sayede suyu kolayca içerisinde barındırır. Tuvalet kâğıtlarından herkesin beklentisi aynıdır. İşlev bakımından farklılık göstermeseler de kalite bakımından farklı ürünlerle karşılaşabilirsiniz. Komili tuvalet kâğıdı kalite anlamında beklenenin daha üstünde bir garanti veriyor.

Ürün kolay taşınabilirlik özelliği yanında ekonomik olmasıyla da dikkati çekiyor. Tek seferde 32 parça tuvalet kâğıdı rulosu satın alarak ev ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler