text.skipToContent text.skipToNavigation

Sensodyne Extra Fresh Diş Macunu 20Ml

SENSODYNE
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
4,25 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Sensodyne Extra Fresh Diş Macunu 20Ml

 

Kişisel bakım ürünlerinin bir bölümünü diş bakım ürünleri oluşturur. En çok tercih edilenler ise diş macunlarıdır. Diş macunu seçimi diş bakımı ve sağlığı için son derece önemlidir. Bazı diş macunları dişlere ve diş minesine zarar verirken uzmanlar tarafından önerilmemektedir. Sensodyne Extra fresh 20 ml diş doktorlarının önerdiği bir markadır. Dişleri ve diş etlerini korurken hassasiyetlere de çözüm olmaktadır. Diş eti kanamalarını önleyen ürünün dişleri derinlemesine temizlediği bilinmektedir. Düzenli kullanıldığında dişleri beyazlatır ve kalıntıların dişlere verdiği zararlarla mücadele eder. Sağlıklı dişler için Sensodyne diş macunu CarrefourSA reyonlarında satışa sunulmaktadır.

Diş bakım ürünleri reyonundan diş macununa kolayca ulaşabilirsiniz. Daha sağlıklı ve güçlü dişler için en çok tavsiye edilen diş macununu kullanabilirsiniz. Sensodyne Extra fresh 20 ml uygulama sırasında ve sonrasında ağızda ferahlık bırakmaktadır. Dişlerinizi fırçaladıktan sonra ağız kokusunu giderir ve yerine fresh bir koku bırakır. Ağız ve dişlerdeki zararlı etkenlerle mücadele eder ve dişlerinizin korunmasını sağlar. Sensodyne diş macunu için mağazamızdaki belirtilen reyonlardan alışverişe başlayabilirsiniz. Zamanınız yoksa sitemizden de satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler