text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Smartt Patlayan Şekerli Baton Çikolata 14G

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
0,50 TL
adet

"Smartt Patlayan Şekerli Sütlü Çikolata 14 g

lezzetli tadıyla şekerleme ve kuruyemiş reyonundan sizlerin beğenisine sunuluyor. Farklı ve özgün tatlardan hoşlanıyorsanız kolaylıkla sahip olabileceğiniz çikolata, kendinizin ve sevdiklerinizin tatlı ihtiyacını karşılamak konusunda sizlere pratik bir çözüm getiriyor. Besleyici içeriği ve hoş tadı sayesinde ara öğünlerinizde açlık hissinizi bastırmanız için iyi bir alternatif oluyor.
14 gramlık paketler halinde sunulan Smartt Sütlü Çikolata hafif yapısı sayesinde çantanızda yer kaplamayan bir atıştırmalık olarak beğeninize sunuluyor. Güvenli içeriği sayesinde çocuklarınızın da rahatlıkla tüketebileceği ürünü reyonlarımızdan kolaylıkla temin edebilirsiniz. Çıtır çıtır, ağızda dağılan lezzetiyle çocuklarınızın da severek tüketeceği ürün günlük enerji ihtiyacını karşılamak konusunda oldukça iyi bir seçenek olabilir. Üstelik sütün ve kakaonun benzersiz uyumu damağınızda unutulmaz bir şölen sunmaya hazırlanıyor. Alışıldık lezzetlerin dışında patlayan şekerin keyifli uyumunu merak ediyorsanız ürüne sahip olmak artık sandığınızdan daha kolay. Ürününüzü hemen tüketmek istemiyorsanız paketini açmadan buzdolabında güvenle ve rahatlıkla saklayabilirsiniz.
Tadı damağınızda uzun süre kalacak olan lezzeti sayesinde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz Smartt Patlayan Şekerli Sütlü Çikolata'yı online olarak kolaylıkla sipariş ederek satın alabilirsiniz.
"

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler