text.skipToContent text.skipToNavigation

Barbie Oda ve Bebek

BARBIE
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
94,99 TL
66,49 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Barbie Oda ve Bebek

1959 yılında görücüye çıkan ilk Barbie bebekten günümüze, Barbie oyuncakları çok seviliyor. CarrefourSA güvencesiyle satışa sunulan Barbie Oda ve Bebek Seti ile kız çocukları odalarda kendi stillerini oluşturuyor.

Eğlenirken Kendi Tarzını Ortaya Koymayı Seven Kız Çocuklarına Özel

Modadan saç bakımına, kırtasiye ürünlerinden ev eşyalarına kadar birçok alanda çocukların hayal güçlerini konuşturmayı amaçlayan ve özellikle kız çocuklarının gözdesi haline Barbie oyuncakları bu kez de oda seti ile evlerin farklı odalarında dekorasyon fikirleri tasarlıyor.

Barbie Oda+ Bebek ürününde kız çocuklarının evde gördükleri tüm odaları kendi zevklerine göre özgürce dekore edebilmeleri için banyo, mutfak ve yatak odası gibi farklı tema tercihleri bulunuyor. Oda setlerinde kullanılan eşsiz mobilyalar ve aksesuarlar temaya uygun olarak tasarlanarak hikayeyi zenginleştiriyor. Ayrıca tüm oda setlerinde mobilya ve aksesuarlarla birlikte en şık görünümüyle bir adet Barbie bebek bulunuyor. Seti 3 yaşından büyük her kız çocuğu keyifle ve güvenle kullanabiliyor.

Barbie tarzına uygun tasarlanan parçalar gerçeğe yakın bir oyun deneyimi sunuyor. Siz de çocuklarınızın bu eşsiz deneyimi yaşaması için tercih ettiğiniz odayı belirleyerek kız oyuncakları kategorisinde sunulan ürünü sepete ekleyip sipariş verebilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler