text.skipToContent text.skipToNavigation

Elidor Şampuan Anında Onarıcı Bakım 550 Ml

ELIDOR
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
15,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

"Elidor Şampuan Onarıcı Bakım 600 ml

CarrefourSA reyonlarında şampuanlar bölümünde yer alan Elidor Şampuan Onarıcı Bakım 600 ml saç tellerini onarması ile öne çıkıyor. Nutrikeratin teknolojisiyle zenginleştirilmiş formülüyle saçı temizliyor ve bakıma hazır hale getiriyor. Günlük kullanıma uygun formülü sayesinde her gün duş alırken tercih ediliyor. Düzenli kullanıldığında, yeniden yapılandırma programı çerçevesinde sadece beş yıkamada saçların yıpranmış kısımlarını onarıyor. Sağlıklı ve parlak saçlar için ideal bir ürün olarak dikkat çekiyor. Boya, fön ve tarama gibi çeşitli sebeplerden dolayı yıpranan saçları onarmak için kullanılan ürün, sağlıklı ve güzel görünen saçlara kavuşmanıza olanak sağlıyor.
Estetik şişesinde satışa sunulan ürün ferahlatan kokusuyla da biliniyor; kadınların en çok tercih ettiği bakım ürünleri arasında yer alıyor. Her sabah duşta kolayca kullanılabiliyor. Şampuan bölmesine rahatlıkla konabiliyor ve istediğiniz her an elinizin altında bulunuyor. Bir şampuandan beklenen pek çok isteğe cevap veren ürün, saçları yeniden yapılandırıyor ve sağlıklı saçlar yaratma konusunda size destek oluyor. Kökten uca besleyen özelliği ile beğeninize sunulan ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.
Ürün Kodu: 426922
"

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler