text.skipToContent text.skipToNavigation

Elidor Şampuan Renk Koruyucu ve Canlandırı Etkili 550 Ml

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
17,90 TL
adet

Elidor Şampuan Renk Koruyu ve Canlandırıcı 600 ml

Kişisel temizlik ve bakım hepimiz için oldukça önemli bir iştir. Kişisel temizlik işlemlerinin en büyük kısmını kuşkusuz ki saç ve vücut bakımı oluşturmaktadır. Özellikle saç bakımı günümüzün en zor ve meşakkatli bakım sürecini teşkil etmektedir. Özellikle boyalı saçların bakımı tartışmasız oldukça zordur. Bunun için Elidor en özel formülü ile Elidor şampuan renk koruyu ve canlandırıcı 600 ml ürününü üretti.

Elidor şampuan renk koruyu ve canlandırıcı 600 ml boyanın saçlara verdiği zararların onarılmasını sağlayan özel keratinli formülü sayesinde kırılmış ve yıpranmış saçlara yoğun bakım sağlar. Boyalı saçların rengini koruyan ve cılızlaşıp kopan saçları canlandırarak dolgun ve parlak saçlara kavuşmanızı sağlayan yoğun bakım formülü ile saçlarınızın en yakın dostu olacaktır.

Uzun vadeli kullanım ile farkı gözlerinizle görecek ve asla vazgeçemeyeceksiniz.

CarrefourSA mağazalarında kendi ürünleri olan Tefal markalı ürünlere kolaylıkla ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

CarrefourSA mağazalarında kişisel bakım bölümünde bulunan kozmetik şampuanlar reyonunda Elidor marka renk koruyucu ve canlandırıcı şampuan seçeneklerine kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler