text.skipToContent text.skipToNavigation

Godıva Sütlü Fındıklı Bar Çikolata İstiridye 30G

GODİVA
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
3,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

 

Yemek sonralarında ve yemek aralarında özellikle içeceklerle birlikte tüketilen çikolatalar lezzetleriyle ve enerjileriyle günün en iyi şekilde geçmesine yardımcı oluyor. Godiva markasının değişmeyen kaliteli ürünlerinden olan Godiva sütlü fınd istir bar çik 30 gr da bu şekilde tüketimler için en ideal ürünlerden biri oluyor.

CarrefourSA mağazalarının gıda ve yemek malzemeleri reyonunda çerez, çikolata ve bisküvi ürünleri arasında kolaylıkla bulunabilecek olan Godiva sütlü fınd istir bar çik 30 gr eşsiz lezzetiyle diğer ürünler arasında öne çıkıyor. Kremaya benzer çikolata yapısıyla akan çikolatalı yiyecekleri seven kişiler için en ideal ürünlerden biri olan bu ürün fındık pralin dolgusu ve yüksek orandaki süt içeriği ile de oldukça lezzetli besinlerden biri oluyor.

Belçika çikolatasının 1926’dan beri sembol markası olmaya devam eden Godiva tarafından üretilen bu ürünle çikolatanın gerçek tadına varabilirsiniz. Fındık ve çikolatanın uyumunun en iyi şekilde eşsiz bir lezzete yansıması için özel olarak tasarlanmış olan ürün kolay tüketilebilir paketiyle de pratiklik sağlıyor.

Bu benzersiz tadı denemek için ürünü sepetinize ekleyip satın alabilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler