text.skipToContent text.skipToNavigation

Heinz Ketçap 342 G

HEINZ
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
7,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

 

Gıda ve yemek malzemeleri içinde çeşitli soslar da yer almaktadır. Ketçaplar özellikle fastfood yiyeceklerin vazgeçilmezleri arasındadır. Gerek kendi hazırladığınız yemeklerde gerekse hazır yemeklerde mutlaka tercih edilen bir sos olarak bilinir. Heinz ketçap tatlı 342gr pls ketçap sevenler için kaliteli bir ürün seçeneğidir. Bütün ketçaplar aynı lezzeti vermez. Bu nedenle seçim yaparken marka konusunda doğru araştırma yapılması gerekir. Kaliteli ketçaplar size yemeğin tadını daha yoğun verirken kalitesiz ketçap kullanımında yemeklerinizin tadının bozulduğunu fark edersiniz. İçeriğindeki malzemelerin kaliteli seçilmesi ketçap kalitesini de etkileyen bir özelliktir. En leziz Heinz ketçap ürünlerini CarrefourSA reyonlarında bularak sepetinize atabilirsiniz.

Ketçap, mayonez ve soslar reyonuna geldiğinizde aradığınız Heinz ketçap tatlı 342 gr pls ürünlerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu leziz ketçapları pizzalarınızda, kızartmalarınızda ve diğer yemeklerinizde kullanabilirsiniz. Acılı ketçap sevmeyenler veya acı yiyemeyenler için Heinz tatlı ketçap son derece uygun bir seçenektir. Dilerseniz sizler de mağazamıza uğrayarak ilgili reyonlardan alışverişe başlayabilirsiniz. Ketçap alışverişiniz için ikinci seçeneğiniz online mağazamızdır. Firmamıza ait sitemiz üzerinden siparişlerinizi verebilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler