text.skipToContent text.skipToNavigation

Hot Wheels Taşıyıcı Tırlar

HOTWHEELS
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
39,99 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Hot Wheels Taşıyıcı Tırlar

Hw Taşıyıcı Tırlar ile macerayı ileri taşıyın! Gerçek tırlardan ilham alarak tasarlanan, dayanıklı yapıdaki oyuncaklarla yarışa ara vermeyin! Aracın çekici kısmından bağımsız bir şekilde dönebilen kasası ile keyifli bir sürüş deneyimi sizi bekliyor. Arka kısmı açılıp kapanabilir yük taşıyıcı kamyon ile diğer Hot Wheels arabalarınızı tırın arka kısmına yükleyin ve uzun bir yolculuğa çıkın.

Araba Hediyesiyle Birlikte

Hot Wheels tırlar, yanında tasarımına uygun hediye araba oyuncağıyla birlikte geliyor ve sürüş keyfine keyif katıyor. Hediye araba, seriye özel tasarlanmış yüksek kaliteli bir yarış arabasıdır. Görkemli tır ile birlikte gelen spor arabayı, tırın kasasına yükleyebilir ve taşıma yapabilirsiniz.

Yük taşıyıcı kamyon ve yanında hediye gelen yarış arabası, üç yaş üzeri çocukların güvenle oynaması için uygundur. Oyuncağın parçaları sert ve sağlamdır. Çekici kısmı 180 dereceye kadar dönebilmektedir ve kasa ile bütünleşiktir. Tekerlekleri ve parlak yüzeyleri gerçek bir araç hissiyatı yaşatır. Paketin içerisinde bulunan yarış arabası da tır ile benzer materyallerden yapılmıştır. Erkek oyuncakları kategorisinde sunulan Rig Dog tır ve yarış arabasını satın almak için ürünü hemen sepetinize ekleyin.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler