text.skipToContent text.skipToNavigation

L'oral Paris Excellence İntense Saç Boyası Yoğun Renkler 6.13 Mocha Kahve

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
% 40
29,90 TL 17,94 TL
adet

L'oral Paris Excellence İntense Saç Boyası Yoğun Renkler 6.13 Mocha Kahve

 

Saç bakımına dikkat eden kadınların istediği saç görüntüsüne ve sağlığına ulaşmak için kullandığı ürünlerin markası arasında seçim yapma noktasında özenli davranması gerekiyor. L’oreal bu alanda kozmetik markaları içinde kalitesiyle ve ürünlerinin çeşitliliği ile ön plana çıkan bir marka olurken excellence intense 6.13 mocha kahve ürünü ile de en rahat ve etkili kullanımı sağlıyor. Yoğun ışıltılı krem boya özelliği ile zengin renklere sahip saçları elde etmenizi sağlayacak olan Excellence Intense ürünlerini CarrefourSA reyonlarından kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Koyu saçlar üzerinde kolaylıkla fark edilebilecek renk sonuçlarını ortaya çıkaran excellence intense 6.13 mocha kahve ürünü ışıltılı zengin renkleri ile birlikte kullanım sonrasında farkını hemen hissettiren bir üründür. Benzersiz üçlü bakım içeriği ile koyu saçlarda bile kendini hemen fark ettiren parlaklığı ve kalıcılı ortaya çıkaran ürün yumuşak ve güçlü saçlara birlikte sahip olmada son derece etkilidir. Saç renklerini değiştirmek isteyen kişiler için etkili bir kullanım sunan ürün aynı zamanda yüzde yüz beyaz kapama özelliği ile de kapsamlı bir kullanım sağlar.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler