text.skipToContent text.skipToNavigation

Nestle Bitter Tablet Fıstıklı 70 gr

NESTLE
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
4,25 TL
2,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Nestle Bitter Tablet Fıstıklı 70 gr

Nestle Bitter Tablet Fıstıklı 70 gr Günün her anında tercih edilebilecek olan gıda ürünlerinden biridir Nestle bitter tablet fıstıklı 70 gr. Enerji depolamada yardımcı olan ürün, çikolata konusundaki engin deneyimleriyle ön plana çıkan Nestle güvencesi ile unutulmaz tatların şahidi olmanız için geliyor. Bitter lezzetini fıstık ile birleştiren ürün, damaklarda eriyen yoğun tatların sahibidir. Tablet şeklindeki yapısı ile kolayca tüketilebilen ve hijyenik koşullar gereği üretilip paketlenen ürün, küçükten büyüğe herkesin çok seveceği lezzetlerden biri olacaktır.

Çerez, çikolata ve bisküvi bölümlerinde rahatlıkla bulunabilecek Nestle bitter tablet fıstıklı 70 gr ile bitter fıstık uyumunun eşsiz lezzetine şahit olunacaktır. Buzdolaplarının muhafazası için pek de uygun olmadığı ürün için hava sızdırmayacak kokusuz ortamlar tercih edilmelidir. Aksi halde ham maddesinin kakao olmasından ötürü yüksek ısıyla nemin sebep olduğu kristal yapıda bozulmalar olacak dolayısıyla da görüntü bakımından ürün formunda bozulmalar yaşanabilecektir.

Mutlu olmak için sebep arayanların tercihi olan ürün ile mutsuz olduğunuzda, canınız tatlı bir şeyler tüketmek ya da hiç nedensiz zamanlarda bir nedeniniz olsun istediğinizde yalnız olmayacaksınız.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler