text.skipToContent text.skipToNavigation

Nestle Damak 2*70 gr

DAMAK
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
8,25 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Nestle Damak 2*70 gr

Nestle Damak 2*70 gr, ikili paketi ile hem lezzetli hem de ekonomik bir seçim oluyor. 1933 yılından bu yana Türkiye'nin en çok tükettiği lezzetlerden biri olan ürün, sütlü çikolata içinde bütün Antep fıstıkları bulunduruyor. 100 gramda 555 kcal enerji içeriyor. Beyaz ambalajı ve yeşil logosu ile paketi bile bir klasiğe dönüşen atıştırmalık, ağızda eriyen yapısı ve damakta bıraktığı tat ile efsaneleşiyor.
Her nesilde yeniden keşfedilerek on yıllardır popülerliğini koruyor. Fıstığın sağlıklı özelliği ile çikolatanın yoğun tadını birleştiriyor. Hijyenik tesislerde, el değmeden üretiliyor. Dayanıklı ambalajı sayesinde son tüketim tarihine kadar ilk günkü tazeliğini koruyor. Üzerinde yazan son kullanma tarihine kadar tüketilmesi önerilen çikolata, yalnız tablet olarak yenmekle kalmıyor; benmari usulü eritilerek kek ve pastaların içinde ve üstünde de kullanılabiliyor.
Düşük nemde, kokusuz ortamda, oda sıcaklığında, kuru ve güneş ışığından uzak yerlerde muhafaza edilmesi tavsiye ediliyor. Tadından vazgeçilemeyen gurme çikolata, CarrefourSA reyonlarında Tablet Çikolatalar bölümünde sizlere sunuluyor. Çikolata ile fıstığın efsanevi aşkını evlerinize taşımak için siz de hemen sipariş verebilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler