text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Albeni Kaplamalı Bar 5'Li

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
4,20 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Ülker Albeni 5*36 gr

CarrefourSA reyonlarında Çikolatalı barlar bölümünde yer alan Ülker Albeni 5*36 gr atıştırmalık keyfinize çikolata, bisküvi ve karamelin lezzetini ve mükemmel uyumunu taşıyor. Beşli paketlerde satışa sunulan ürün tatlı molaların daha uzun sürmesine sebep oluyor. Çocukların ve yetişkinlerin severek yediği çikolata barlarından olan ürün lezzeti ile size keyifli anlar yaşatıyor.

5*36 gr tekli paketler içinde bulunan ürünün üst kısmında çikolata, iç kısmında ise karamel ve çıtır bisküvi bulunuyor. Akışkan bir özelliğe sahip karamel her ısırışta size oldukça lezzetli bir tatlı deneyimi yaşatıyor. Üzerindeki çikolata ise bisküvi ile birleşerek çikolata keyfinize çıtır bir lezzet katıyor. Kolay açılabilen ince bir ambalajı olan ürünü dilediğiniz her ortamda kolayca yiyebiliyorsunuz. Ayrıca paketi çantanızda taşıyarak, gittiğiniz her yere çikolatalı bar lezzetini götürebiliyorsunuz.

Evde çocuklarınızla birlikte yiyebileceğiniz ürün tatlı anlarınıza eşlik ediyor. Öte yandan içinde barındırdığı şeker sayesindeofis ortamında enerjinizin düştüğü anlarda kendinizi toparlamanıza ve yeniden canlanmanıza yardımcı oluyor. Çikolata, karamel ve bisküvinin nefis uyumunu denemek istiyorsanız ürünü hemen sepetinize ekleyin ve kolayca satın alın.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler