text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Çokonat Kaplamalı Gofret 5'Li

ÜLKER
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
4,40 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Ülker Çokonat 5*24 g

CarrefourSA reyonlarında gofretler bölümünde yer alan Ülker Çokonat 5*24 g yıllardır raflardaki ve damaklardaki yerini koruyor. Dikkat çekici turuncu paketi ve reklamlarındaki melodik müziği ile akıllarda yer edinen ürün, üretilmeye başladığı zamandan beri, bol fındığı ve lezzetli çikolatası, taze ve çıtır gofreti ile sadece gofret severlerin değil çikolata severlerin de favori lezzetleri arasında bulunuyor.

Ürünü benzerlerinden ayıran en büyük fark, kaliteli çikolatanın belirgin fındık parçalarıyla buluşmasıdır. Kendine özgü ideal oranlardaki çikolata ve fındık karışımının tadı yıllar boyunca değişmeden günümüze ulaşmıştır. Unutulmaz klasik tatla büyüyen birçok çocuk hala ondan vazgeçemiyor.

Ürün çikolata, gofret ve fındık seven herkesi aynı paydada buluşturmayı başarıyor. Sade çeşitlerin aksine, fındıklarla birlikte pütürlü bir görünüme sahiptir ve onu yerken de keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Tek başına tüketebileceğiniz gibi çay veya kahvenizin yanında da yiyebilirsiniz. Pasta veya kurabiye gibi farklı tariflerin malzemesi olarak kullanarak yaratıcılığınızı sergilemeniz de mümkün.

5'li paketlerde sunulan lezzetli ürünü hemen şimdi sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler