text.skipToContent text.skipToNavigation

Barbie'nin Köpeği Tuvalet Eğitimi

BARBIE
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
89,99 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Barbie'nin Köpeği Tuvalet Eğitimi

Barbie her geçen gün yeni maceralara atılıyor. Şimdi de köpeği Taffy'e tuvalet eğitimi veren Barbie, çocuklarınıza hayvan sevgisini aşılıyor. Taffy'e tuvalet eğitimi verirken gerekli olan her şey kutuda bulunuyor. Brb Barbie'nin köpeği Taffy 3 yaş ve üzeri çocuklarda eğlendirici etki yaratmasının yanında yaratıcılığının da gelişmesini sağlıyor. 

Minik Taffy ile Eğlenceli Dakikalar  

Barbie ve köpeği yürüyüşe çıkıyorlar. Ancak Taffy'nin tuvaleti geliyor ve yollara tuvaletini yapıyor. Barbie ise "artık tuvalet eğitimi vermenin zamanı geldi" diyor. Taffy'e tuvalet eğitimi vermek için kollarını sıvıyor. Minik Taffy'e eğitim vermek oldukça eğlenceli. Ancak Taffy'e tuvalet eğitimi verirken ödüllendirmeyi unutmamak gerekiyor. Oyuncak kutusundan çıkan ödül yemeklerine Taffy bayılıyor. Tuvalet eğitimi için ihtiyaç duyulan her şey kutusunda var. Minik küreği, çöp tenekesi, mama kabı ve Taffy ile çocuklarınız çok eğleniyor.

Barbie'nin Köpeğine Eğitim Nasıl Verilir?  

Barbie'nin oyuncak köpeği Taffy, ayarlanabilen düğmeye sahiptir. Köpeğin yan tarafındaki kısımdan kurarak yürüyüşe çıkmaları sağlanıyor. Ayrıca tutma ipi ile Barbie köpeğini rahatlıkla gezdirilebiliyor. Köpeğin kuyruğuna basıldığında tuvaletini yapıyor. Çocuğunuza düşen öncelikle tuvaleti temizleyip Taffy'e eğitimi vermeye başlamak. Siz de çocuğunuz eğlenceli vakit geçirirken yaratıcılığı gelişsin istiyorsanız hemen kız oyuncakları kategorisi içinden Barbie'lere göz atabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler