text.skipToContent text.skipToNavigation

Friskies Aktif Köpek Maması 10 Kg

FRISKIES
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
130,00 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Friskies Aktif Köpek 10 Kg

Evcil hayvan besleyen kişilerden köpeklerin bakımını üstlenen kişilerin sıklıkla mamalarla ilgili problem yaşadığı görülür. Köpeklerin mamaları beğenmemesi ya da mamaların köpeklerin sağlığına farklı şekillerde zarar veriyor olmasından dolayı çeşitli sorunlar yaşanabilmektedir. Buna karşılık Friskies tarafından üretilen Friskies aktif köpek 10 kg ürünü en sağlıklı kuru mamalardan biri olarak pek çok köpek türü tarafından rahatlıkla tüketilebilen bir üründür. Friskies Aktif Köpek ürünlerini CarrefourSA reyonlarından kolaylıkla satın alabilirsiniz.

CarrefourSA mağazalarının pet shop reyonlarında yer alan Friskies aktif köpek 10 kg ürününü kuru mamalar arasında kolaylıkla bulabilirsiniz. Çok hareketli ve enerjisi yüksek köpekler için son derece ideal bir içeriğe sahip olan bu mama sayesinde hem köpeklerinizin severek tüketeceği bir mamayı onlara vermiş olursunuz hem de besleyiciliği ve doyurucu içerikleri ile ön plana çıkan mamayla köpeğinizin gelişimini de başarıyla sürdürmesine destek olursunuz. Özellikle köpeklerin günlük olarak ihtiyaç duyduğu enerjinin karşılanmasında içerisindeki gıdaların zengin besinlerden oluşmasından dolayı yeterli bir ürün olduğu göze çarpan aktif köpek mamasını Friskies güvencesiyle rahatlıkla köpekleriniz için kullanabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler