text.skipToContent text.skipToNavigation

Heinz Hot Chilli Sos 245 G

HEINZ
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
8,15 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

İstenilen öğünde her yiyeceğin üzerine eklenerek yediklerimize tat katacak özellikle acı sevenlerin vazgeçemediği sos olan Heinz Hot Chilli Sos 245 G acılı baharat sos ile yediklerinizde istediğiniz tadı kolayca bulabilirsiniz.

Gıda ve Yemek Malzemeleri ürünlerinin bulunduğu CarrefourSA reyonlarında Ketçap, Mayonez ve Soslar arasında satılan acı sos çeşitlerinden olan Heinz Hot Chilli Sos 245 G uygun fiyatlı ve kaliteli bir sosu sofralarınıza getirecek bir tercih. Sos üretiminde usta olan Heinz markası tarafından çıkarılan acı sos, diğer denediğiniz acı sos çeşitlerinden çok farklı bir tada sahip olarak bu alanda herkesçe bilinmekte ve günden güne daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Sandviç, hamburger, Pizza gibi yiyecekler için yoğunlukla tercih edilmesinin yanında istediğiniz her yiyeceğe ekleyebileceğiniz damak tadınıza göre bir lezzet yakalayabileceğiniz bir ürün. 250gramlık boyutu ile uzun saklama süresine sahip bir ürün olarak canınınız ne zaman isterse kullanabileceğiniz pratik açımı ve kullanımının yansıra ekonomik fiyatlı bir ürün olarak evlerinizde ve ofislerinizde saklayabileceğiniz boyutlu ve kaliteli bir sos.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler