text.skipToContent text.skipToNavigation

Lipton Demlik Poşet Çay Extra Dem 48'li

LIPTON
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
15,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Lipton Demlik Poşet Çay Extra Dem 48'li

Çayın yoğun rengi ve lezzeti ile akıllarda kalanLipton Demlik Poşet Çay Extra Dem 48'li, CarrefourSA Demlik Poşet Çaylar bölümünde tiryakilerin beğenisine sunuluyor.

Sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi, simit ve peynirin tamamlayıcısı ürün, evlerde temel içecek olarak her zaman yerini alıyor. Yemeklerden sonra sindirime yardımcı olması için tüketilebileceği gibi en keyifli sohbetlerin eşlikçisi olarak da değerlendirilebiliyor. Güzel bir kitap eşliğinde ya da kaliteli bir filmle birlikte ünün yorgunluğunu atmanıza yardımcı oluyor. Poşetleri, hem çay demlemeyi hem de demliğin temizlenmesini kolaylaştırarak mutfaklara pratik çözümler getiriyor.

Ürün, ateş kırmızısı rengi ve yoğun lezzeti ile zor beğenen tüketicilerin dahi beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Misafirlerinize ikramlarınızda, kusursuz dem veren ürünü, gönül rahatlığı ile servis edebilirsiniz. Fırından çıkan sıcacık poğaçanın ve kekin yanına hemen bir bardak koyarak günün yorgunluğunu keyifle atabilirsiniz.

Tüketmek için bahaneye gerek duyulmayan; her yerde, her zaman ve her vesileyle içilen geleneksel içeceğin keyfini tam anlamıyla sürebilmek veya özenle kurulmuş çay sofralarında misafirlerinize kaliteli bir içecek ikram edebilmek için ürünü, hemen sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler